برندگان رقابت لاک‌پشت طلائی روسیه

برندگان رقابت لاک‌پشت طلائی روسیه

فرزاد سعیدی گرافیست ایرانی توانست در بخش سری پوستر این رقابت موفق به کسب مقام دوم و نشان نقره شود.

پروژه لاک‌پشت طلائی شامل رقابت‌های مختلف خلاقانه با هدف شناسایی بهترین آثار و پروژه‌های هنری برای نشان دادن زیبایی و هماهنگی در حیاط وحش می‌باشد. این جشنواره همه ساله با ارائه بهترین آثار شرکت داده شده و آثار دیگر و با هدف حفظ حیات وحش در شهر مسکو برگزار می‌شود و پس از اتمام نمایشگاه، آثار در غالب یک تور نمایشگاهی در سرتاسر روسیه و نیز در کشورهای دیگر در معرض دید عموم گذاشته می‌شود.

رقابت بین المللی لاک‌پشت طلائی روسیه از سال ۲۰۰۶ کار خود را شروع کرده و بزرگترین پروژه هنری فرهنگی و علمی کشورهای عضو اکو می‌باشد که همه ساله در کشور روسیه برگزار می‌گردد. این رقابت امسال در سه بخش عکاسی، هنرهای زیباو گرافیک دیزاین برگزار شد. شایان ذکر است در سال ۲۰۱۳ که نمایشگاه آثار این رقابت در خانه ملی هنرمندان روسیه برگزار شده بود نظر بیش از ۱۲۰۰۰۰ بازدیدکننده را به خود جلب کرده است. این رقابت با حمایت فدراسیون ملی روسیه، وزارت فرهنگ و وزارت منابع طبیعی روسیه برگزار می‌گردد. برندگان در هر بخش از این فستیوال علاوه بر نشان و جوایز و هدایای ارزشمند از طرف حامیان مالی جشنواره مبلغ ۱۰۰۰ دلار به عنوان جایزه نقدی دریافت خواهد نمود.

مراسم افتتاحیه فستیوال بین المللی حیات وحش “لاکپشت طلایی ۲۰۱۷” در نمایشگاه “کراسنای پرسنیا(Krasnaya Presnya)” برگزار شد و در این مراسم برندگان بخش‌های عکاسی، نقاشی و دیزاین اعلام شدند.

برندگان بخش پوستر(سری):

نفر اول : Pen-Kuei Xiao – عنوان اثر(Victims of Global Warming) – از تایوان

نفر دوم: Farzad Saeedi(فرزاد سعیدی) – عنوان اثر (Environment) – از ایران

نفر سوم: Agnieszka Dajczak – عنوان اثر (Marine mammals) – از لهستان

یادآور می شود رقابت بین المللی لاکپشت طلایی روسیه ۲۰۱۷ به عنوان بزرگترین پروژه بین‌المللی فرهنگی- زیست محیطی مسکو، از تاریخ ۱۴ اکتبر تا ۵ نوامبر در نمایشگاه “کراسنای پرسنیا (Krasnaya Presnya)” در مسکو روسیه و پس از آن به صورت دوره‌ای در دیگر شهرهای کشور روسیه به نمایش در خواهد آمد. این نمایشگاه از ۱۰ ام تا ۱۹ ام نوامبر در فضای آرت پلی در سنت پترزبورگ نیز برگزار خواهد شد.

برندگان رقابت لاک‌پشت طلائی روسیه

برندگان رقابت لاک‌پشت طلائی روسیه

برندگان رقابت لاک‌پشت طلائی روسیه

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید