قلمروی جدیدی برای برند Brewdog Wingman

قلمروی جدیدی برای برند Brewdog Wingman

استودیوی Earthling به قلمرو جدیدی برای برند فرعی Brewdog Wingman پرواز می کند

Session IPA جدید آبجوساز اسکاتلندی در میان طیف اصلی قرار خواهد گرفت، اما زیبایی شناسی “آنارشیک” تری به خود می گیرد که حول شخصیت عقابی تندخو متمرکز شده است.

استودیو Earthling هویتی به رهبری طلسم برای جلسه IPA جدید Brewdog طراحی کرده است که از “زیبایی شناسی حداقلی” مترادف با آبجوهای موجود خود فاصله می گیرد.

طی ۱۲ ماه گذشته، Earthling روی پروژه‌های متعددی با Brewdog کار کرده است، اما پروژه Wingman اولین برند خود را با سازنده آبجو نشان می‌دهد. استفان مک دیوید، بنیانگذار و شریک خلاق آن، می گوید: این استودیو وظیفه ایجاد یک هویت زیر نام تجاری جدید برای “یک جلسه IPA آسان نوشیدنی” را بر عهده داشت.

قلمروی جدیدی برای برند Brewdog Wingman

مک‌دیوید می‌گوید با معرفی این نوع آبجو در محدوده اصلی خود، Brewdog به دنبال «چیزی جدید به مخاطبان خود که دوست دارند آزمایش کنند و سبک‌های جدید را امتحان کنند، ارائه دهد.» او توضیح می‌دهد که چگونه «طبیعت نوشیدن آسان» Session IPA – نسخه‌ای با درصد الکل پایین‌تر از India Pale Ale – آن را برای «وقت‌های خوب با دوستان» مناسب می‌کند. هنگامی که به دنبال نام‌هایی می‌گردید که با این مناسبت طنین‌انداز می‌شوند، استودیو به Wingman رسید.

مک دیوید می‌گوید از همان ابتدا، بروداگ مشتاق بود که یک طلسم در مرکز برند داشته باشد، که به زمینی «آزادی خلاقانه برای توسعه شخصیتی با عمق و اصالت می‌دهد». در حالی که “میراثی از شخصیت ها در DNA بروداگ” وجود دارد، از سنجاب گرفته تا کوسه، مک دیوید وینگمن را به عنوان “اولین برند فرعی تحت رهبری طلسم” توصیف می کند. او معتقد است که عقاب مظهر “قدرت و روح آزاد اندیشی بروداگ” است.

در حال بارگذاری...

مفهوم تصویر وینگمن قبل از اینکه یک تصویرگر خارجی (که می‌خواهد نامش فاش نشود) برای اصلاح شخصیت وینگمن و سبک او، در داخل شرکت Earthling توسعه داده شد. مک‌دیوید خاطرنشان می‌کند که Earthling می‌خواست «از زیبایی‌شناسی مینیمالیستی دور شود» و «سبک آنارشیک بی‌نظیر» تصویرگر به خوبی با «جزئیات کشف» که بخشی از داستان پشتی وینگمن است، سازگار بود.

خالکوبی‌ها و تکه‌های ژاکت روی کاراکتر با هدف آشکار کردن عناصری از روایت وینگمن است. مک‌دیوید می‌گوید، کسانی که به جزئیات توجه دارند، ممکن است بتوانند پای عقابی را ببینند که «برای احترام به رفقای پردارش» پوشیده شده است، لنگری که با سر به زمان خدمتش اشاره می‌کند و نشانه‌های شمارش، که «وقت‌های خوب را به حساب بیاورند».

تایپوگرافی سفارشی نشان‌واره Wingman را تشکیل می‌دهد که روی یک منحنی کشیده شده و شخصیت را قاب می‌کند. با پالت رنگ – ترکیبی از زرد، آبی و سیاه – Earthling به دنبال تمایز واضح آبجو جدید از بقیه طیف Brewdog بود. این رنگ‌ها همچنین برای نشان دادن مشخصات طعم آبجو انتخاب شده‌اند که تام بروس شریک مدیریت زمینی آن را به عنوان «یک IPA با طراوت، با میوه‌های استوایی با رایحه تند مرکبات» توصیف می‌کند.

در حال بارگذاری...

بروس در مورد اینکه چرا این برند تا این حد با سایر برندهای اصلی در این محدوده متفاوت است، می‌گوید: «Brewdog همیشه برندی بوده است که از وضعیت موجود پیروی نمی‌کند و علیرغم موفقیتش، هنوز هم ذهنیت چالش‌برانگیز را در خود جای داده است». او می‌افزاید که یکی از بزرگترین چالش‌ها کار کردن سریع برای ارائه یک برند فرعی جدید «با یک طلسم معتبر، تحت عنوان یک برند معتبر» بود.

مجموعه‌ای از انیمیشن‌های اصلی در Earthling برای معرفی این شخصیت طراحی شد. بروس می‌گوید: «این‌ها از «تریلرهای فیلم انیمیشن به رهبری شخصیت‌ها» الهام گرفته شده‌اند، زیرا استودیو می‌خواست به وینگمن «نقشه‌ای قهرمانانه بدهد، و این ایده را بپروراند که این شروع چیزی بزرگ است و چیزهای بیشتری در راه است».

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید