مجموعه کارت ویزیت لایه باز ایرانی

مجموعه کارت ویزیت لایه باز ایرانی

مجموعه کارت ویزیت لایه باز طی مدت زمان 2 سال طراحی و آماده شده و هم اکنون به بازار عرضه شده است . مجموعه کارت ویزیت لایه باز ایرانی شامل بیش از 1000 طرح لایه باز کارت ویزیت ، دسته بندی شده از بیش از 100 شغل ایرانی میباشد . استفاده از رنگبندی های فوق العاده در طراحی کارت ویزیت ها ، طرح های این مجموعه را نسبت به دیگر رقیبان خود چند پله ای بالا تر قرار داده است . در طراحی کارت ها از رنگبندی cmyk که کاملا مخصوص چاپ و دستگاه های چاپ میباشد استفاده شده و مهم تر از آن سایز بندی ها و رعایت خطوط برش بعد از چاپ نیز در کارها لحاظ شده است . بدین ترتیب با استفاده از این مجموعه گرافیست ها نیازی نیست که خود را به زحمت زیادی انداخته ، و زمان زیادی را برای رسیدگی به دیگر کارهای خود ذخیره میکنند .

مجموعه کارت ویزیت لایه باز ایرانی

در کنار تمامی ویژگی های منحصر به فرد مجموعه کارت ویزیت ایرانی ،  نرم افزار قدرتمندی نیز با ظاهری زیبا طراحی شده است . که قابلیت هایی چون نمایش طرح ها بصورت پیش نمایش (موکاپ) ، انتخاب سریع هر شغل و قابلیت چستجو میان تمامی طرح ها را دارا میباشد .

یکی از بزرگترین ویژگی های این مجموعه که آن را از رقبای خود جدا کرده است ، قابلیت آپدیت این مجموعه است . شما با استفاده از این مجموعه میتوانید به بیش از 1000 طرح کارت ویزیت ایرانی دسترسی داشته باشید و هر ماه با بروزرسانی برنامه از طریق اینترنت ، بیش از 100 طرح جدید به مجموعه اضافه کنید .

در مجموع ، پک کارت ویزیت لایه باز ایرانی سایت کارت ویزیت داتکام ، یک ابزار کارآمد و واجب برای هر طراح ، شرکت و یا چاپخانه ایست ، این مجموعه شما را قادر میسازد که در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین کارت ویزیت ها را طراحی و به چاپ برسانید و سفارش دهندگان خود را با طرح هایی زیبا و چشم گیر راضی تر از همیشه نگاه دارید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید