١٠٠ وب سایت پر بازدید اینترنت

١٠٠ وب سایت پر بازدید اینترنت

١٠٠ وب سایت پر بازدید که بر اینترنت فرمانروایی می‌کنند

حدود ۱.۱ میلیارد وب‌سایت در فضای اینترنت وجود دارد، اما ترافیک و بازدید بالا در محیط اینترنت تنها مخصوص به سایت‌های منتخب است. به‌عنوان‌مثال موتور جستجوی معروف گوگل، یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های دنیا است که ماهانه حدود ۲۸ میلیارد بازدیدکننده دارد. نزدیک‌ترین آمار بازدید به گوگل، یوتیوب است که ماهانه حدود ۲۰.۵ میلیارد بازدیدکننده دارد.
در این مطلب نگاهی به اینفوگرافیک وب‌سایت Vodien می‌اندازیم، در این اینفوگرافیک ۱۰۰ وب‌سایت برتر رده‌بندی‌شده‌اند، این آمار بر اساس ترافیک سایت‌ها در آمریکا تهیه‌شده است و اطلاعات از آنالیزور آلکسا دریافت شده است.
اطلاعات بر اساس موضوع فعالیت و ارتباطات شرکت‌ها دسته‌بندی‌شده است، به‌عنوان‌مثال وب‌سایت گوگل ۴ زیرمجموعه در لیست ۱۰۰ سایت برتر دنیا دارد (گوگل، یوتیوب، بلاگر و گوگل یوزر کانتکت)، وریزون هم مالک Huffington Post و AOL.com است. مالکیت یاهو و Tumblr هم در اختیار وریزون بود.
این اینفوگرافیک نظر شمارا جلب خواهد کرد، در این لیست با وب‌سایت‌هایی روبه‌رو می‌شوید که شاید فکر این را هم نکرده باشید که این وب‌سایت‌ها در لیست برترین وب‌سایت‌های دنیا شناخته‌شده باشند.

١٠٠ وب سایت پر بازدید اینترنت

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید