پیشرفت ادوبی در جهت هدایت و کاربرد صدا

پیشرفت ادوبی در جهت هدایت و کاربرد صدا

مشتریان با نرم افزار Analytics Cloud این فناوری جدید را تجربه می کنند.

نرم افزارهای آنالیتیکز، ادوبی ایلاستریتور، کراس چنل، قابلیت فعالسازی این فناوری را دارد که بصورت شخصی تجربه گردد. دستگاه هایی که قابلیت کاربرد صدا دارند و ابزارهای دیجیتالی به مشتریان اجازه می دهد که یکی از طبیعی ترین فرمهای ارتباطات را ایجاد کنند. با یک نسل جدیدی از محصولات و اختراعات و تمایل مشتریان،جزئیات آخرین ورژن نرم افزار آنالتیک نشان میدهد که فروش آنلاین دستگاه ها با قابلیت کاربرد صدا سال به سال ۳۰ درصد افزایش داشته است.

همانطور که موبایل ها راه مصرف کنندگانشان را تغییر داده اند،ارتباط صدا نیز این ویزگی را میتواند داشته باشد.برند ها باید در مورد تجارب کابرد ماندگار و برجسته صدا ،شروع به فکر کردن کنند تا در رقابت باقی بمانند.

ادوبی امروز نرم افزار جدید آنالیز صدا را معرفی می کند. در ادوبی آنالتیک کلود ،برند ها میتوانند شخصی ترین تجربه ی مشتریان را دریافت کنند و می توانند وفاداری برند را در بین روابط با استفاده از صدا ایجاد کنند. در بین آنالیز عمیق جزئیات صدا که توسط هوش مصنوعی و دستگاه قابلیت های یادگیری در نرم افزار Abobe Sensei  تکمیل شده است که برندها میتوانند پیشنهاد و بینش حضار قوی را هنگام خودکار سازی آنالیز سنتی و دستی بدست آورند. برندهامیتوانند روی این بینشها خیلی سریع کار کنند و تجربه های مورد رضایت مشتریان هنگام کار با ایمیل و رسانه های ارتباطی دیگر را دریافت کنند.

بیل اینگرام – معاون رییس شرکت ادوبی آنالتیک کلود می گوید: ” یکی از مهمترین روند تکنولوژی مدرن این است که چگونه مشتریان راه های جدید ارتباطی را میپذیرند آنطور که فیلم و ویدئو را پذیرفته اند. ما همین روند را نسبت به دستگاه های کابرد صدا انتظار داریم. در همین مسیر شرکت ادوبی نرم افزارهایی را مرتبط با وب، موبایل و آنالیز مشتریان طراحی کرده است. ادوبی آنالتیکز کلود نامهای تجاری و برندها را در همه ی قالب ها فعال میکند تا بینش داده های صوتی را در کل سفرمشتریان توسعه دهد.”

با نرم افزار ادوبی آنالتیکز کلود نام های تجاری میتوانند داده های صوتی را بگیرند و برای تمام سایتهای بزرگ از جمله Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant. Microsoft Cortana and Samsung Bixby آنالیز کنند. قابلیت های پیچیده تری جهت اندازه گیری تعامل صدا با توانایی ضبط هر دو  هدف کاربر” برایم ساز بزن” با پارامترهای مشخص”از روی نت”. مراحل دیگر داده شامل تعداد دفعات استفاده و عملکرد بعد از درخواست صوت بخوبی فراهم میگردد.

نرم افزار ادوبی سنسی تیم هایی را اماده میکند برای تمرکز بر دستکاری تعامل مشتریان تا تجربه های بهتری داشته باشند مانند گنجایش مناسب ایجاد کردن مثل یک هتل زنجیره ای که خیلی سریع یک مشتری را تشخیص میدهد و مسافر را با ایده هایی در راه نشانه میگیرد که جوایز را در برنامه های مختلفی مانند برنامه های زنده آینده یا رزرو جدید بگذراند. آنها حتی میتوانند به مهمانان وفادار قبل از اقامتشان عبارت تبلیغاتی بفرستند و پیشنهادهای ویژه قائل شوند هنگامی که با دستگاه  فعالساز صدا مکالمه میکتتد.

یکپارچگی داده های آنالیز صدا با نرم افزار  Adobe Marketing Cloud و  Adobe Advertising Cloudتضمین میکند که هر تعامل دیجیتالی مشتریان ادامه دار و وابسته است برای مثال ادوبی تارگت تضمین میکند که بینش دریافتی از دستگاه فعالساز صدا بطور اتوماتیک میتواند بر کانالها نفوذ کند، همچنین هنگامی که پاسخ های شخصی به دستگاه یادگیری و کاربردی و الگوریتم پیش بینی کاربر میرسد. مثلا یک تعامل پرشور غذای معروف با یک برنامه سفردرAmazon Echo میتواند بهترین و مشهورترین مقصد صرف غذا را معرفی کند بصورت صوتی، برنامه موبایل و یا اتصال به خودرو.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید