آموزش طراحی عکس فتومنتاژ

,
آموزش طراحی عکس فتومنتاژ

آموزش طراحی عکس فتومنتاژ

در آموزش طراحی عکس فتومنتاژ یاد میگیریم روش ساخت یک عکس مفهومی را و با استفاده از برنامه فتوشاپ قصد داریم چند عکس مختلف را با هم تلفیق کرده و در نهایت بک عکس زیبا بسازیم . در این آموزش ابزار هایی چون براش ها و مودهای رنگی کاربرد زیادی دارند و تمامی نور های تولید شده در آسمان را نیز با استفاده از همین ۲ ابزار به وجود می آوریم . در آموزش طراحی عکس فتومنتاژ ، هدف از تلفیق تصاویر و طراحی پوستر مفهومی ، یاد گیری کاربرد های بیشمار ابزار براش در فتوشاپ و مود های رنگی میباشد ، لذا امید واریم از آموزش طراحی عکس و فتومنتاژ لذت کافی را ببرید .

آموزش طراحی عکس در فتوشاپ | طراحی پوستر مفهومی در فتوشاپ

برای طراحی پوستر مفهومی در فتوشاپ ابتدا باید یک ایدئولوژی برای شروع کار داشته باشیم ، برای مثال من میخواهم پوستر مفهومی طراحی کنم که بیان گر زیان های استفاده از دخانیات باشه و یا پوستر مفهومی که بیانگر مزایای کوهنوردی باشه . پس ابتدا ایده خود را انتخاب کنیم و بعد شروع به طراحی عکس فتومونتاژ در فتوشاپ میکنیم . برای طراحی عکس فتومونتاژ موارد زیادی را میبایست به یاد داشته باشیم ، از جمله این موارد میتوان به اصول دوربری در فتوشاپ ، نورپردازی عکس در فتوشاپ ، تلفیق تصاویر در فتوشاپ ، طراحی پس زمینه در فتوشاپ ، آشنایی با ابزار براش ، کار با لایه ها در فتوشاپ و غیره اشاره کرد .

توسط برنامه فتوشاپ شرکت Adobe ساخته شده است . امیدواریم از تماشای این آموزش لذت کافی را ببرید برای دیدن دیگر آموزش های فتوشاپ نیز میتوانید به قسمت آموزش تصویری فتوشاپ مراجعه کنید و همینطور برای خرید مجموعه آموزش فتوشاپ نیز میتوانید اینجا کلیک کنید .

فایل های تمرین پروژه : ندارد | حجم فایل : ۴۴٫۷ مگابایت زمان آموزش : ۱۶:۱۶ | زبان آموزش : بیکلام

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید