آموزش طراحی کارت ویزیت تاکسی سرویس | دیجیگرافیک

آموزش طراحی کارت ویزیت تاکسی سرویس
در حال بارگذاری...

در این قسمت آموزشی قصد داریم یاد بگیریم چطور یک کارت ویزیت برای تاکسی سرویس ها در فتوشاپ طراحی کنیم . طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ کاری بسیار آسان است کافیست برخی از شاخصه های کار مثل اندازه های درست کارت ویزیت ،  خط برش ها و استفاده از کد رنگ های مناسب چاپ را  در نظر بگیرید .

دانلود فونت دست نویس

در آموزش طراحی کارت ویزیت تاکسی سرویس ابتدا اندازه های کارت را وارد میکنیم و سپس از رنگ زرد مخصوص تاکسی رانی در بکگراند کارت ویزیت اضافه میکنیم . میخوایم توی این طرح کارت ویریت تاکسی رانی حتما بخضی از کارت القا کننده شغل تاکسی رانی باشه . به همین ترتیب از رنگ زرد ماشین های تاکسی و از طرح شترنجی روی بدنه ماشین ها برای طراحی کارت ویزیت تاکسی رانی استفاده میکنیم .

در طراحی کارت ویزیت به جز خلاقیت در طراحی محتوا، اشکال، لوگو، تایپوگرافی و … مسئله مهم دیگر نکات مربوط به چاپ کارت ویزیت مثلسایز استاندارد، جنس و پوشش سطحی کارت ویزیت، فرم و قالب، رزولوشن چاپ و فرمت فایل کارت ویزیت و … است که هر طراحی لازم است با آن آشنا باشد. در این مطلب به بیان این نکات مهم می پردازیم.

انتخاب رنگ در کارت ویزیت

هنگام طراحی کارت ویزیت افست باید شماره هر رنگی که می خواهید استفاده کنید را از کتاب رنگها انتخاب کنید، نکته قابل توجه این است در کارت ویزیت دیجیتال رنگها نسبت به کارت ویزیت افست بسیار به رنگی که در مانیتور می بینیم نزدیکتر است و همین موضوع باعث بالا رفتن کیفیت چاپ در چاپ دیجیتال شده است.

فرمت فایل کارت ویزیت باید Jpg ، Tiff باشد و رنگ آن هم حتماً باید CMYK باشد.

رزولوشن چاپ کارت ویزیت هم ۳۰۰ Dpi است.

 

طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ برای ش غل تاکسی رانی در مدت زمان کوتاه تهیه و تولید شده توسط گروه دیجیگرافیک و برای شما عزیزان در سایت قرار گرفته است . لذا هرگونه کپی برداری و نشر غیر محاز بوده و پیگرد قانونی دارد