آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ

آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ
در حال بارگذاری...

در آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ یاد میگیریم چگونه یک عکس را دوربری کنیم و بکگراند عکس را عوض کنیم . در آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ و ادیت عکس توسط سینا عباسی یاد میگیریم چطور به یک عکس نور های رنگی اضافه کنیم و با استفاده از ابزار های کنتراست و مود های رنگی نور عکس را با تصویر زمینه تطبیق دهیم . در آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ علاوه بر نورپردازی و دوربری عکس ، روش های ساخت چراق های رنگی و نوردهی و تغییر رنگ مو در فتوشاپ را نیز می آموزیم و در نهایت تصویری زیبا با نور پردازی واقعی در فتوشاپ باهم خلق میکنیم .

آموزش نورپردازی عکس در فتوشاپ | آموزش نورپردازی در فتوشاپ

با استفاده از نورپردازی در فتوشاپ میتوانید در فتومونتاژ و تلفیق تصاویر بهتر شوید و روز بروز در این امر حرفه ای تر شوید . نورپردازی عکس ، معمولا کاریست که عکاس باید نگران آن باشد اما مواردی پیش آمده که در میان عکس هایی که عکاس انداخته تعدادی فاقد نور مناسب بوده و اینجا یک طراح خوب میتواند تمام نگرانی ها را از بین ببرد . با دیدن آموزش نورپردازی در فتوشاپ شما میتوانید با خیالی آسوده هر عکسی را تلفیق و فتومونتاژ کنید و به هیچ وجه نگران نورپردازی عکس ها نباشید .

 

 نورپردازی عکس در فتوشاپ کاری که تمامی نگرانی های یک عکاس را برطرف میکند !؟

این آموزش توسط سایت دیجیگرافیک و استاد محترم سینا عباسی تولید و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و توسط برنامه فتوشاپ شرکت Adobe ساخته شده است . امیدواریم از تماشای آموزش نورپردازی در فتوشاپ لذت کافی را ببرید و برای دیدن آموزش های فتوشاپ از سایت دیجیگرافیک میتوانید به قسمت آموزش تصویری فتوشاپ مراجعه کنید . آموزش فتوشاپ

برای دیدن دیگر آموزش های فتوشاپ اینجا کلیک کنید | آموزش تصویری فتوشاپ

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید