طراحی لوگو با فتوشاپ | ساخت لوگو با فتوشاپ

,
طراحی لوگو با فتوشاپ
در حال بارگذاری...

در این قسمت آموزش طراحی لوگو در فتوشاپ یاد میگیریم چطور با استفاده از حروف انگلیسی یک لوگوی زیبا طراحی کنیم . آموزش ساخت لوگو ببا فتوشاپ سیار ساده و شیرین میباشد لذا شما دیگر نیازی به خواندن کتاب آموزش طراحی لوگو با فتوشتپ ندارید و همینطور دیگر نیازی به آموزش طراحی لوگو با دست نخواهید داشت .

آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ شما را برای طراحی لوگو فارسی و آموزش طراحی لوگوی اسم آماده میسازد و حتی دیگر نیازی به برنامه کرل و آموزش طراحی لوگو در کورل نخواهید داشت .این فیلم آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ به شما این امکان را میدهد که تنها با استفاده از برنامه فتوشاپ سی سی یک لوگوی زیبا طراحی کرده و در انتهای کار با استفاده از کورل دراو لوگوی طراحی شده را به وکتور و فایل ای پی اس تبدیل میکنیم . برای آموزش بیشتر در این باره میتوندی آموزش تبدیل عکس به وکتور را تماشا کنید .

طراحی لوگو با فتوشاپ | ساخت لوگو با فتوشاپ

بدیهیست که این آموزش یک آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ نیست و برای حرفه ای شدن در عرصه طراحی لوگو و ساخت لوگو با فتوشاپ میبایست آموزش های بیشتری از این قبیل تماشا کنید و همه روزه به تمرین بپردازید تا تجربه بیشتری در زمینه طراحی لوگو با فتوشاپ کسب کنید و سعی کنید سلیقه خود را گسترش دهید تا با ایده های ناب تر روبرو شوید .

How to Design Logo In Photoshop Tutorial

طراحی لوگو نوشتاری در فتوشاپ | طراحی لوگو در فتوشاپ آموزش لوگوهای تجاری بزودی در کانال آموزشی دیجیگرافیک در یوتوب قرار خواهند گرفت از همین رو کانال دیجی گرافیک را در یوتوب سابسکراب کرده و علامت زنگوله کنار دکمه سابسکراب را فشار دهید تا اولین فر باشید که آموزش های جدید را میبینید .

در این آموزش قصد داریم با استفاده از فونتی که داخل این صفحه برای دانلود گذاشتیم یک لوگوی تلفیقی از نوشتار و نماد های مربوط به فروشگاه کفش و کتانی طراحی کنیم . آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ کاملا پروژه محور بوده و از ابتدا تا انتهای کار را مشاهده خواهید کرد و تنها کافیست برای درک بهتر آموزش و تمرین همزمان با دیدن آموزش ساخت لوگو با فتوشاپ ، تمامی اقدامات داخل آموزش را مرحله به مرحله انجام دهید تا به نتیجه مورد نظر برسید همچنین در فیلم آموزش طراحی لوگو فارسی با فتوشاپ نکاتی درباره کیفیت لوگو و فایل های وکتور نیز پرداخته شده است .

Shoes Brand | Logo Design in Photoshop

لوگو با بیان خلاقانه‌ی مفهوم برند، تعامل مشتریان را تضمین می‌کند: ساخت لوگو به شیوه‌ی خلاقانه باعث می‌شود تا برند شما بدون زحمت زیاد و تنها با مخفی کردن مفهموم برند در لایه‌های طرح‌ها و رنگ‌های لوگو گوی سبقت را از سایرین برباید و با نشستن در ناخودآگاه مخاطب درآمد خود را تضمین کند.

لوگو در یک نگاه تمامی اطلاعات مورد نیاز را به مشتری می‌دهد: تمامی برندهای مشهور از گذشته تا کنون را به خاطر بیاورید! طراحی لوگوی این برندها یکی از مبتکرانه‌ترین ابزارها برای معرفی محصولات و خدماتشان بوده است. درواقع طراحی آرم موفق به شما کمک می‌کند تا از آرم خود به عنوان اسلحه‌ای برای نشانه گرفتن ذهن مشتریان در همان نگاه اول استفاده کنید و هویتتان را به آن‌ها نشان دهید.

 

قابلیت های کلیدی آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ

  • طراحی آسان و بی ذردسر در فتوشاپ
  • استفاده از فونت و نماد های مربوط به کفش در طراحی لوگو با فتوشاپ
  • ایجاد سایه یا فید آوت در خطوط بیرونی لوگو دیزاین
  • ایجاد خروجی نهایی از فتوشاپ به صورت فایل جی پی جی
  • تبدیل عکس لوگو به وکتور در عرض ۳ دقیقه در کورل
  • ایجاد خروجی نهایی به فایل ای پی اس
  • کاملا رایگان ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید