[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

قوانین و مقررات

فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
این وب‌سایت متعلق به گروه “گرافیک دیجیتال” می‌باشد . گرافیک دیجیتال دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید.
کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و آموزش ها متعلق به “گرافیک دیجیتال” بوده و کپی کردن، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه مجموعه های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.
خرید آموزش از گرافیک دیجیتال هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده در آن واحد تجاری می باشد.
“گرافیک دیجیتال” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”on” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” padding_mobile=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” column_padding_mobile=”on”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_shop admin_label=”Shop” type=”recent” posts_number=”4″ columns_number=”0″ orderby=”menu_order”] [/et_pb_shop][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]