گروه گرافیک تلگرام

سوپر گروه گرافیک تلگرام با بیش از ۱۰۰۰ عضو فعال از طراحان گرافیست و عکاسان مطرح کشور . در گروه گرافیک تلگرام میتوانید نمونه کار های گرافیکی خود را با دیگر گرافیست ها به اشتراک گذاشته و از نظر دیگر گرافیست ها مطلع شوید . امید است با استفاده از گروه گرافیک تلگرام  و ارتباط با دیگر گرافیست ها سطح کاری خود را بالا برده و بیش از پیش در حرفه گرافیک و عکاسی پیشرفت کنید . در گروه گرافیک تلگرام همه روزه طراحان گرافیست و عکاسان حرفه ای به بحث و انتقال نظر با یکدیگر مشغولند و همه روزه افراد زیادی به این گروه اضافه میشوند . در گروه گرافیک تلگرام آمورش هایی توسط مدیریت گروه و ادمین ها در رابطه با آموزش گرافیک و عکاسی در اختیار اعضا قرار میگیرد .  در گروه و کانال آمورش فتوشاپ تلگرام همه روزه آموزش فتوشاپ ببینید

کانال آموزش فتوشاپ

در کانال آموزش فتوشاپ تلگرام همه روزه آموزش های ویدئویی فتوشاپ و دیگر برنامه های گرافیکی ، بصورت فارسی و زبان اصلی برای تمرین و یاد گیری قرار میگیرد ، از طرفی در کانال آموزش فتوشاپ با تکنیک های فتوشاپ آشنا خواهید شد و نیز در کانال آموزش فتوشاپ میتوانید فایل های تمرین هر آموزش فتوشاپ را دانلود نمایید و تمرین کنید .  کانال آموزش فتوشاپ با بیش از ۳۷۰۰ عضو فعال همه روزه در تلاش است آموزش ها و فایل لایه باز را برای شما عزیزان قراردهد . همچنین شما میتوانید برای رفع مشکلات در فتوشاپ و دیگر برنامه های گرافیکی  به گروه فتوشاپ تلگرام که مخصوص پرسش و پاسخ  برنامه های گرافیکی است عضو شده و با دیگر طراحان و اساتید این رشته در ارتباط باشید . در گروه فتوشاپ تلگرام همه روزه افراد به بحث و گفت وگو پیرامون گرافیک و آموزش فتوشاپ مشغولند و از طرفی گروه فتوشاپ تلگرام مکانی مناسب برای تازه کارها میباشد . حتما در گروه فتوشاپ تلگرام دیجیگرافیک عضو شده و کانال آموزش فتوشاپ دیجیگرافیک را دنبال کنید .

گروه عکاسی تلگرام | گروه فتوشاپ تلگرام

در گروه عکاسی تلگرام تعداد زیادی از عکاسان و هنرجویان عکاسی حظور دارند و همه روزه در حال ارسال نمونه کار های عکاسی خود هستند . در گروه عکاسی تلگرام بیش از ۱۰۰۰ نفر عضو فعال از حرفه عکاسی دیجیتال از سراسر جهان حظور دارند . در گروه عکاسی تلگرام عکاسان نمونه کار های عکاسی خود را ارسال و دیگر عکاسان نقد میکنند . تمامی افرادی که در گروه عکاسی تلگرام حضور دارند میتوانند نمونه کار های خود را در گروه ارسال نموده و از دیگر اعضای گروه عکاسی تلگرام نظر بخواهند . همه در این گروه به یکدیگر احترام میگذارند و نقذ هایی از روی زیبایی شناسی  ، نه از روی صلیقه برای هم به رایگان در گروه عکاسی تلگرام ارسال میکنند .