طراحی مجدد بزرگترین لوگو ها در سال ۲۰۱۷

طراحی مجدد بزرگترین لوگو ها در سال 2017

نگاهی به برخی از بزرگترین طراحی های لوگو این سال، از جمله: Kickstarter، Apple Music، YouTube، Converse، Calvin Klein، Audi

اما طراحی مجدد آرم ها در سال ۲۰۱۷ همچنان به ترجیحات فعلی آیکون های ساده که روی صفحه نمایش های دیجیتال کوچک کار می کنند، ادامه می دهد. معمولا بردار شکل، با رنگ های جسور و یک متن قابل خواندن است که می تواند در تمام سیستم های دیجیتال و چاپ استفاده شود. شرکت ها همچنان برای تولید آرم جدیدی که به تاریخ، فلسفه و میراث و هسته خود اهمیت می دهند، ادامه دارد. کماکان اصالت خود را حفظ کرده اند.

تا کنون در سال جاری، بازنگری نام تجاری معمولا با یک رابط دیجیتال تازه و جامع تر و UX به عنوان تقاضا برای افزایش تجربه آنلاین آسان تر شده است. این را می توان با آرم جدید آئودی و طراحی کاملا جدید UX و UI، یوتیوب به صورت مشابه و eHarmony مشاهده کرد. این سال همچنین مارک های لوکس Calvin Klein و Converse را به یک آرم حتی ساده تر تبدیل کرده است، که به تاریخ و تاریخ پیکره هر دو مارک تقسیم شده است.

Apple Music

 اپل موزیک ویدیویی جدید از هویت نام تجاری خود را در شب گذشته به نمایش گذاشت ، با توجه به تحولات مختلف موسیقی نماد یادداشت های موسیقی اپل، به ستاره های بزرگ موسیقی پرداخت.

applemusic

Anthem به عنوان یک سرویس پخش موسیقی برای فرهنگ عامه و طعم موسیقی پاپ بسیار موفق است. مخاطبان با توجه به انتشار ویدیویی، مجموعه ای از تجارب محتوا هنرمندان که با سام اسمیت آغاز می شود، در کنار آلبوم و مستند جدید خود، “یادداشت” شخصی خود را آغاز خواهد کرد.

YOUTUBE

یوتیوب در نهایت لوگوی خود را پس از ۱۲ سال به میزان قابل توجهی بهبود داد. کادر قرمز که در اطراف کلمه پیچیده شده بود به جلو نوشته آمده و تبدیل به یک آیکون قابل تشخیص (و بیشتر در ارتباط با آنچه تولبد میکند) تبدیل شد .

لوگوی جدید یوتوب

یک همچین تعقیراتی نشان میدهد که یوتوب در استانه ی تغیرات وسیعی در گرافیک محیط کاربری خود قرار دارد .

Converse

Converse، لوگوی قدیمی خود را با عناصری از تاریخ طولانی مارک تجاری خود طراحی کرد .

لوگوی جدید کانورس

هویت جدید کانورس سعی در این داشته که بیشتر با جوان های این دوره ارتباط برقرار کند و موجب فروش بیشتر برای این برند شود .

لوگوی جدید جایگزین علامت قبلی شده است، که دارای یک ستاره در حرف O بود و یک فلش روبه جلو در لوگوی جدید اضافه شده است .

هدف شرکت از طراحی این لوگو  این است که جوانان را با ابزارهای جنبشی به فعال وا دارد ، و آن ها را به فعالیت های جسمانی و تغییر فرهنگی دعوت کند . ستاره شروون به عنوان یک تفسیر بصری از این ماجراست .

لوگوی جدید کانورس

AUDI

طراحی مجدد لوگوی آئودی نیز توسط آژانس Strichpunkt با توجه به استفاده در اپلیکیشن ها و قابلیت چاپ با تمام دستگاه های دیجیتال صورت گرفت .

از این پس این لوگوی فلت شده در تمامی چاپ های آئودی و همچنین در تمامی اپلیکیشن های نصب شده روی خودرو های این شرکت قابل مشاهده و کارآمد تر است .

آئودی توضیح می دهد : ظاهر بصری دیگر ساختاری استاتیک نیست : این یک رابط زنده است که با انسان ها تعامل دارد.

لوگوی جدید آئودی

مصاحبه کامل ما با Jochen Rädeker، یکی از بنیانگذاران Strichpunkt و مدیر توسعۀ توماس میشلباخ درباره طراحی رابط کاربری جدید خود برای آئودی، به زودی داخل سایت قرار خواهد گرفت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید