لیزی (Lizzy Stewart ) تصویر گر و هنرمند

لیزی (Lizzy Stewart ) تصویر گر و هنرمند

Lizzy Stewart

 

بیوگرافی: لیزی (Lizzy Stewart ) تصویر گر و هنرمندی که اکنون در جنوب شرقی لندن زندگی میکند. از دانشکده هنر دانشگاه ادیبورگ در سال ۲۰۰۹ فارغ التحصیل شد و مدرک فوق لیسانس خود را از مرکز St Martins  در سال ۲۰۱۳ دریافت کرد. او همچنین در دانشگاه گلدسمیت تدریس میکند.

 

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart[/caption]

 

عنوان اثر: یک ببر توی باغ است.
درخواست شده توسط کتاب کودکان فرانسیس لینکلن
انتشارات  : کوارتو

 

درباره اثر: “یک ببر توی باغ است ” اولین کتابم برای کودکان است.نورا کسل است و مادربزرگش از او میخواهد که در باغ بازی کند چون او یک ببر در باغ دیده است. اما نورا باور نمیکند و فکر میکند او خیلی پیر شده است و میخواهد او را سرگرم کند ولی وقتی نورا بیرون میرود با اتفاقات عجیبی مواجه میشود.

 

 

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

 

 

خلاصه:

 

من بطور خلاصه ۳۲ صعحه کتاب عکسدار حدس میزنم. اگرچه مختصر معمولی نیست و انگار که تمام صفحات بطور کامل را میگویم چون من برای این کتاب بسیار هیجانزده بودم و حتی فکر میکنم من حلاصه ای رمزآلود به آن اضافه کرده ام و بطور حتم این چیزی بود که من هم مانند کودکان ازآن لذت بردم.

 

 

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

 

 

تحقیقات:

 

این کتاب قرار بود در مورد چیزدیگری باشد اما راه آن عوض شد و درون داستان ببر افتاد. من شخصیت های زیادی طراحی و آنها را به ویراستارم  کتی کاتن و طراحم زو تاکر معرفی کرده بودم تا درمورد پالت رنگهایی که میخواستم استفاده کنم تصمیم بگیرم.این تصویرسازیها در طول سالها صورت گرفت.

 

مواد استفاده شده:

 

من از هرچیزی که میتوانستم استفاده کردم . ابرنگ، مداد طراحی و مداد رنگی، پاستل و در جاهایی هم فتوشاپ و حتی در بعضی جاها کولاژ

 

پروزه: اول با مداد ابی طرح ها را کشیدم مانند یک انیماتور بعد خطوط را با مداد طراحی مشخص کردم و سپس با ابرنگ و بعضی قسمتها رو با مدادرنگی و سپس اسکن کردم  و در فتوشاپ متن و افکت اضافه کردم . اینها مراحل جدی کار من هستند.

مشکلات: من کارم را در تابستان انجام دادم. فکر میکنم مشکل این بود که  ابرنگهایم سریع خشک میشدند و اینکه مجبور بودم به جای سفر در استودیو کار کنم.

دیدگاه: این کتاب کودک بسیار آرام آغاز شد اما به سرعت اتفاق افتاد. بعد از یک دوره برنامه داخلی، کار عملی بسیار سریع پیش رفت. این ایده خیلی خوبی بود و من را تشویق کرد تا بر روی تصاویر تمرکز کنم.

شماره ها: سی و دو صفحه و یک جلد و یک صفحه آخر . یک ماه کارو یک ماه و نیم نهایی کردن و یک بررسی کامل برای رنگ های پالت ابرنگ

بازخورد: فکر میکنم که این کار به بهترین شیوه جلو رفت و از تجریه خوب کتاب اولم احساس خوشبختی میکنم.

 

 

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

there is a tiger in the garden , Lizzy Stewart

پیام های این کتاب بسیار زیرکانه است. این کتاب کاری شخصی است که مناسب رنج سنی منفاوتی است. اما اگر علاقمند به داستان نویسی هستید خیلی مهم است که روش بیانتون به چه شکل باشد و بسیار جالب است که بدانید چه پیام هایی را میتوان با شکل به مخاطب رساند که هرگز با کلمه امکانپذیر نیست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید