نکات مهم طراحی کاور آهنگ

 

طراحی کاور آهنگ

طراحی کاور آهنگ یکی از مهم ترین مسائل برای موفقیت یک آهنگ و خواننده میباشد ، چرا که کاور آهنگ در ابتدا تنها شناسه آهنگ برای دانلود و جذب مخاطب می باشد . برای بدست آوردن مخاطب و در یافت فیدبک رضایت بخش شما به یک طرح زیبا برای آهنگ و یا آلبوم خود نیاز دارید و تیم طراحی فوق حرفه ای ما تمامی نیاز های شما را از نظر زیبایی ، هماهنگی با موزیک ، جذابیت برای مخاطب با توجه به محدودیت های سنی مخاطب ها و پر محتوا بودن کاور آهنک شما را براوره میسازد .

طراحی کاور موریک نشانه شخصیت یک آهنگ است و هرچه طرح کاور موزیک شما زیبا تر باشد قطعا نتیجه بهتری در بازخود و پخش آهنگ در برخواهد داشت .

برای طراحی کاور آهنگ باید به نکات زیر دقت کنید :

حتما قبل از شروع طراحی کاور آهنگ ، آهنگ را چندین بار گوش دهید ، حتی اگر فرصت کافی داشتید به مدت یک هفته به آهنگ گوش بدید . چرا که با گوش دادن بیش از حد یک آهنگ به شما این حس را الغا میکند که شما این آهنگو دوست دارید و برای شما مهمه که کاور آهنگ این کار به چه شکلی در بیاد ، شما حس همزاد پنداری بیشتری میکنید و این کار به ایده پردازی و طراحی بهتر شما کمک میکند .

خیلی به نظرات خود خواننده توجه نکنید ، چرا که خواننده و آهنگساز ها در حرفه خود سر رشته بیشتری دارن تا شما که کار تخصصیتان گرافیک و طراحیه ، در بعضی موافع خواننده و آهنگ ساز ایده هایی دارند که فقط موجب جذب قشر خاصی از جامعه موسیقی میشه ولی شما باید طرحی آماده کنید که بیشترین مخاطب را جذب کنه . پس کار خودتان را بکنید .

در طراحی کاور موزیک سعی کنید از رنگ های شاد و نور هایی که چشم را اذیت میکند استفاده کنید . چرا که وقتی یک کاور در میان هزاران کاور دیگر با سایز کوچک در سایت ها قرار میگیرد ، باید یک شاخصه و جذابیت خاصی داشته باشد تا بین طرح های دیگر به چشم مخاطب بیاید . پس اگر طرح شما چشم مخاطب را آزار میدهد،  نگران نباشید ، بدانید که این کار باعث جذب و دانلود بیشتر میشود .

یکی از سایت های تخصصی طراحی کاور آهنگ ، سایت unrealpictures.ir است . این سایت سفارش های خود را بصورت زیر از مشتریان خود دریافت میکند

برای سفارش طراحی کاور آهنگ شما می بایست سفارش خود را ثبت نمایید و یکی از پکیج های ما برای طرح کاور خود انتخاب نمایید
در این مرحله شما هزینه طرح کاور آهنگ خود را از طریق درگاه آنلاین پرداخت مینمایید و مشخصات طرح کاور آهنگ خود را برای ما ارسال مینمایید
سپس تیم طراحی ما یک طرح کاور آهنگ مناسب با آهنگ شما برای شما طراحی و از طریق تلگرام ارسال مینماید
پس از برسی طرح و تایید کاور آهنگ ، کار پایان می یابد

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید