کارلی داویس- تصویرگر شخصیت های عجیب و خوشحال

کارلی داویس Charlie Davis

کارلی داویس Charlie Davis | تصویرگر شخصیت های عجیب و خوشحال

کارلی داویس – تصویر گر و طراح اهل لندن زمان زیادی را صرف مشاهده مردم و زندگی روزمره کرد که خود آن را گره خورگی می نامد.

 

اما میتوان نتایج آن را در آثار تصویری متفاوت و برجسته او دید.آثارش پر از شخصیت های غریب است (شخصیت های انسانی و حیوانی) که بصورت اغراق آمیز خوشحالی و شادابی ، لذت بردن در کنار دریا و یک فنجان قهوه یا یک شیشه مربای موزیکال  را به تصویر می کشد.
استفاده از متن و سخنان کوتاه مضحک و صحنه های کارلی  با ایجاد کردن هیجان مخصوص به مشاهده هر یک از این شخصیت ها همه مانند جشنی درمقابل چشم هاست .
کارلی از کودکی زمان زیادی را صرف کشیدن نقاشیهای عجیب و غریب کرد با پر کردن کتابهای مدرسه اش و گیتار زدن و طراحی کردن . تلاش برای ونگوگ شدن با تقاشی های اکرولیک…
بعد از خواندن رشته تصویرسازی در دانشگاه فالموث، اوهمیشه لذت عالی را در بیان خلاق دید.و توانست زندگی خوبی را خارج از طراحی و تصویرسازی بدست آورد.او طراح بسته های خوراکی و قهوه شد و و بسیاری از پروژه های شخصی را طراحی کرد. کارلی همواره رویای نوشتن یک کتاب تصویرسازی را در ذهن میپروراند و امیدوار است به زودی این کار را انجام دهد.

 

جدیدترین طرح او تابستان کنار ساحل است که یک تابستان فوق العاده را به تصویر می کشد. ما فقط آرزو می کنیم که میپریدیم داخل این تصویر و یک نوشیدنی در کنار این شخصیت ها میخوردیم….

او سبک خود را اینگونه تعریف می کند: سبک من غافلگیرکننده و همیشه پر از شخصیت و توصیف است. نوشته ها نقش مهمی در سبک من دارند . نکته دیگر سبک من اغراق در شکلهاست. من آنطور که دوست دارم آنها را به تصویر میکشم. سبک تصویرسازی مثل سبک کشیدن برای هر کسی متفاوت است حتی اگر کاملاً شبیه سبک دیگری باشد.

 

تصویرگر شخصیت های عجیب و خوشحال

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید