بهترین آثار گرافیکی در نمایشگاه D -AD New Blood در سال ۲۰۱۷

بهترین آثار گرافیکی در سال 2017

بهترین آثار گرافیکی در نمایشگاه D -AD New Blood در سال ۲۰۱۷

آثار بسیار شگفت انگیزی در نمایشگاه D &AD New Blood گذاشته شد که حتی نمیتوان بهترینشان را نام برد.
آثار بسیار تامل برانگیزی ازطراحان گرافیک،تصویرگران و انیماتورها از سراسر جهان در این نمایشگاه گنجانده شده است. چند نمونه ازاین آثار را نام میبریم:
Caulm Health تصویرگر خلاق با تصویرسازی رنگارنگ که در آثارش موضوعات روز را روایت میکند. او روایت گر بی نظیری است. کالم برنده جایزه دانشگاه فالموث  Falmouth شد.

Lucia Rossetti دانشجو دانشگاه شفلد هالم است. او روش جدید را برای نشان دادن کودک آزاری به نمایش کشید.او خانه ای با شش اتاق ساخت و رایج ترین فرم های کودک آزاری را در آنها نشان داد.

او در این اتاقها، بیتوجهی به کودک، آنلاین بودن او، خانگی بودن ، آزار های جسمی، جنسی و احساسی را به تصویر میکشد. او می گوید: مدرک آزار کودکان بسیار نامحسوس است و براحتی قابل تشخیص نیست مثل: سیم برقی که در اتاق رها شده و یا مشکلاتی که باعث ترک تحصیل شوند…

Ryan Hammond طراح گرافیک و تصویرساز او با اثرش (یک زیرانداز دست ساز روی نیمکت)  لبخندی بر روی لبان مردم گذاشت. او میگوید: بیشتر از ۱۰ میلیون از انسانهای پیر حتی یکبار درطول هفته هم با کسی مکالمه ای ندارند. او با این صندلی در خیابانها و پارکها و ایستگاه قطار امیدوار است که توجه مسافرین را جلب کند و آنها را تحریک به گفتگو کند با یکدیگر.

آثارتایپوگرافی Joel Sleet خیلی چشمگیر بود. اتفاقات سیاسی اخیرکه فضای ترس همراه با بی اعتمادی ایجاد کرده است منجر شد که جویل متن خاصی را طراحی کند که در آن  فضای امن و قابل اعتمادی خارج از روش رسمی بین خواننده و نویسنده ایجاد کند و این رابطه بصورت پایدار باشد.بینندگان بعد از بازدید این اثر میتوانستند، نظر خود را با یک استیکر بر زیر مطلب نشان دهند تا مشخص شود که چقدر این متن تاثیرگذار بوده استبهترین آثار گرافیکی در نمایشگاه D &AD New Blood در سال 2017

Corrie Gorman تصویرگر از دانشکده دونسان دانشگاه جردن استون علاقه زیادی به پروژه هلی سرعتی و رنگارنگ دارد.ما پاهای چندش آور را در کتابش میبینیم.

نمایشگاه D -AD New Blood در سال 2017

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید