طراحی جدید بطری فانتا

طراحی جدید بطری فانتا

برند نوشیدنی‌های غیرالکلی، لوگوتایپ دوار خود را با لوگوتایپ زاویه‌دار تعویض می‌کند که به القای حس پرجنب‌و‌جوشی و سرگرم‌کنندگی هر چه بیشتر در مخاطبین کمک نماید.

در انگلستان برند فانتا بازطراحی شده و یک لوگوی زاویه‌دار جدید با پالت‌های رنگ روشن به وجودآمده است، و با طراحی جدید روی بطری پیچیده شده و در قفسه‌ها موجود است.
یک هویت بصری جدید که به سرگرم‌کنندگی و جنبش کمک می‌کند و فانتا بر اساس یک الگوی دستی که دیجیتالی شده پایه ریزی گشته است.
یک فونت گرد بدون دندانه را با یک فونت زاویه‌دار تعویض کرده و رنگ‌ها را طوری تغییر داده که در آن لوگوتایپ سفید روی پس زمینه‌ی آبی است.
محدوده‌ی دایره شکل و بزرگ باقی‌ مانده اما در آن سایه‌های آبی، نارنجی و سبز استفاده شده است.
همچنین هم اکنون یک نماد برش خورده وجود دارد و کلمه‌ی نارنجی برجسته‌تر می‌باشد و قسمتی از لوگوی اصلی را که در فوتت سفید با زمینه‌ی سبز حبس شده را شکل می‌دهد.
همچنین عبارت (ساخته شده با میوه) نیز به لوگو افزوده شده است.

طراحی جدید بطری فانتا

فانتا چنین می‌گوید که این برند تجدید‌شده یک بطری جدید را شامل می‌شود که در آن یک طرح متقارن با یک شکل نامنظم مارپیچ تعویض می‌گردد که به منحصربه‌فردی و چشم‌نوازی آن کمک می‌کند.
استودیوی koto این برند تجدید شده را طراحی کرده است و این در حالی است که با مشاوره با Drinkworks بطری بازطراحی شده است .
شرکت drinkworks اذعان دارد که این اولین بطری نامتقارن جهان برای نوشیدنی‌های گازدار غیرالکلی است و تجسم بازیگری برندهاست .
باز‌طراحی طرح همراه یک کمپین بازاریابی و یک دستور جدید فانتا قرار دارد که ادعا می‌کند که یک دوم شکر کمتری نسبت به قبل دارد.
فانتا متعلق به شرکت coca_colaاست و دومین برند قدیمی شرکت محسوب می‌شود که در سال ۱۹۴۰ تاسیس شده است.
هویت بصری جدید همچنان در اروپای شرقی رونمایی شده و در فروشگاه‌های انگلیس از ماه آوریل رونمایی خواهد شد.

نویسنده: Sarah Dawood
ترجمه: سارا محجوب

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید